O Nas

Centrum Medyczne Adent Medica

Jeśli oczekujesz wysokiego standardu obsługi i najwyższej troski, dobrze trafiłeś. Staramy się, żebyś aktywnie uczestniczył na każdym kroku Twojego leczenia czy badań diagnostycznych i miał przy tym pełną świadomość obecnego stanu Twojego zdrowia i tego, w jaki sposób będziemy o nie dbać. Jako Centrum Medyczne stawiamy na nowoczesne rozwiązania, wysokiej jakości sprzęty diagnostyczne oraz bezpieczeństwo i komfort świadczonych usług. Dzięki kompleksowej diagnostyce z wykorzystaniem inteligentnych urządzeń medycznych możemy szybko i trafnie postawić właściwe rozpoznanie, które daje szansę na wyleczenie. Nasi specjaliści stale aktualizują swoją wiedzę i podchodzą indywidualnie do problemu każdego pacjenta.

W Naszym Centrum Medycznym poczujesz się bezpiecznie i komfortowo – zadbamy nie tylko o Twoje zdrowie, ale i o dobre samopoczucie, szanując Twoją godność osobistą i prawo do intymności.
Właścicielem i pomysłodawcą stworzenia Centrum Medycznego Adent Medica jest pani doktor Anna Kossakowska – znana wielu pacjentom specjalista stomatologii z Kliniki Stomatologicznej Adent.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług!

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ?

Kalendarz wizyt

Sprawdź aktualny kalendarz wizyt na nadchodzący tydzień.

Stomatologia Adent

ul. Cielecka 43, 98-290 Warta
tel: 728 386 829