lek. med. Monika Radziszewska

Nowoczesne Centrum Medyczne w Warcie

lek. med. Monika Radziszewska

Jestem lekarzem medycyny, specjalistą psychiatrii.

Swoim pacjentom zapewniam diagnostykę i leczenie chorób i zaburzeń psychicznych. Udzielam im także wsparcia psychologicznego w trudnych sytuacjach życiowych, pomagam również radzić sobie ze stresem.

Specjalizacja:

Akupunktura, Psychiatra

Do każdego pacjenta podchodzę indywidualnie i z największą starannością dobierając najlepszą formę terapii. W pracy z pacjentem w diagnozie łączę zdobyte umiejętności i wiedzę z zakresu medycyny akademickiej i medycyny naturalnej. Leczę w sposób holistyczny i zgodnie z oczekiwaniami pacjenta.

Ponadto stosuję poradnictwo żywieniowe w różnych jednostkach chorobowych oraz w zakresie ziołolecznictwa zachodniego i stosowanego w Tradycyjnej Medycynie Chińskiej. Stosuje akupunkturę w redukowaniu napięcia i stresu, w zaburzeniach lękowych, nastroju, zaburzeniach snu, w zaburzeniach bólowych i psychosomatycznych.

Posiadam 24 letnie doświadczenie zawodowe zdobyte w pracy w Szpitalu Psychiatrycznym, oraz pracy ambulatoryjnej i w gabinecie prywatnym. Przez 10 lat pełniłam funkcję ordynatora oddziału ogólno-psychiatrycznego, a także dyrektora ds. medycznych w Centrum Psychiatrycznym w Warcie i w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii. Od wielu lat jako biegły sądowy opiniuję w zakresie uzależnienia od alkoholu.

POTRZEBUJESZ WIĘCEJ INFORMACJI ?

Kalendarz wizyt

Sprawdź aktualny kalendarz wizyt na nadchodzący tydzień.

Stomatologia Adent

ul. Cielecka 43, 98-290 Warta
tel: 728 386 829